Через зсув ґрунту на Кривчицях руйнується храм

Комісія з надзвичайних ситуацій виділила кошти з резервного фонду на укріплення схилу

СуспільствоОрися Шиян, 28 лютого 20181
Через зсув ґрунту на Кривчицях руйнується храм
фото ЛМР
На стінах церкви Іллі утворилися великі тріщини

На вул. Дорога Кривчицька, 113, що у Личаківському районі Львова, осувається ґрунт. Через це починає руйнуватися церква Святого Іллі, що розташована поруч. Тому міська комісія з надзвичайних ситуацій виділила кошти на укріплення схилу, повідомляє прес-служба ЛМР.

За інформацією голови Личаківської районної адміністрації Івана Лозинського, церква розташована на схилі, на її стінах з’явилися вертикальні тріщини, також деформовані окремі частини.

«Водовідведення прибудинкової території було неорганізоване, тому внаслідок перенасичення водою ґрунт починає осуватися», ‒ уточнив Іван Лозинський.

Тому задля безпеки прихожан храму і мешканців, які живуть у цьому районі, слід укріпити схил.

28 лютого на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС вирішили виділити Личаківській районній адміністрації кошти з резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з укріплення схилу по вул. Дорога Кривчицька, 113.

Вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 1 189 723 грн.

«Ці роботи передбачають укріплення схилу. Після того, як ми вже маємо проектно-кошторисну документацію, в нас є кошти на замовлення проекту на реставрацію самого храму. Це пам’ятка архітектури місцевого значення», ‒ додала начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук