Чим володіє новий прокурор Львівської області

ZAXID.NET перевірив майновий стан Віталія Мякішева та його родини

ЕкономікаО.Г., 31 березня 201651993
Чим володіє новий прокурор Львівської області
фото Вголос
Віталій Мякішев

Прокурором Львівської області призначили невідомого для Львова Віталія Мякішева. Відповідний наказ генпрокурор Віктор Шокін підписав 29 березня, у день свого звільнення.

Сьогодні вранці представники низки громадських організацій зірвали представлення Мякішева, який приїхав працювати до нас із Житомира.

ZAXID.NET, скориставшись відкритими реєстрами, вирішив перевірити, що "нажив" новий прокурор на попередніх місцях праці.

Як свідчить декларація про доходи Віталія Мякішева за 2014 рік, значно більше заробляє його дружина Оксана - майже 268 тис. грн проти прокурорських 148 тис. грн.

Оксана Мякішева зареєстрована приватним підприємцем ще з 2011 року. Основним видом діяльності є роздрібна торгівля хлібобулочними, кондитерськими виробами.

У грудні 2015 року вона навіть купила 0,05 га землі на вулиці 1 Травня в смт. Брусилів (Житомирська область) з цільовим призначенням "роздрібна торгівля та комерційні послуги". Раніше цю ділянку орендувала.

Невелика ділянка належить дружині прокурора на вулиці 1 Травня в смт. Брусилів

До речі, брат прокурора Ігор Мякішев також є приватним підприємцем із широким видом діяльності - від адвокатської до організації поховань. Однак основний - інші види гуртової торгівлі.

У власності прокурорської родини Мякішевих є будинок з ділянкою в селищі Брусилів, на вулиці Полякова. Згідно з реєстром нерухомості, будинок має площу лише 85,8 кв. м, ділянка - майже 0,12 га. З інформації в реєстрі також випливає, що житло придбане в кредит, і повноцінне право на нього подружжя набуло лише минулоріч.

На карті позначено будинок сім'ї прокурора. На жаль, детальніше роздивитися не можна

Раніше, у 2008 році, Віталій Мякішев володів невеликим будинком (96,9 кв. м) в Брусилові на вулиці Квітневій, однак з даних у реєстрі випливає, що власник змінився у 2013-му. Це майно чомусь відсутнє у його декларації за 2010 рік.

Батько Віталія Мякішева Леонід є власником селянського (фермерського) господарства "Білі лебеді". Раніше його видом діяльності було розведення великої рогатої худоби. Однак тепер основний КВЕД господарства - це лісопильне та стругальне виробництво.


 

Господарство зареєстроване у Хмельницькій області (звідти родом новопризначений прокурор), в місті Полонне, на вулиці Корольова, 27. Будинок площею 143,2 кв. м за цією адресою належить Галині Мякишевій, ймовірно матері прокурора. У жовтні 2014 року вона також стала власником ділянки площею 0,05 га на вул. Привокзальна в м. Полонне.

Згідно з реєстром МВС, нових автомобілів у прокурора та його сім'ї не має.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук