Чиновники Фонду соцстрахування розікрали 25 млн грн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 9 листопада 20155820

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з міліцією та прокуратурою викрили корупційний механізм у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, інформує прес-центр СБУ.

Посадовці Фонду привласнювали державні кошти під час проведення у 2012-2014 роках тендерних торгів на закупівлю санаторно-курортного лікування. Переможцями визначалися організації, які фактично не є профільними закладами. До того ж комерційні структури були пов’язані між собою через засновників, що суперечить умовам конкурсних торгів. Усі умови участі та переможці за відповідними лотами були заздалегідь погоджені «правильними» учасниками та чиновниками.

Також чиновники Фонду підробляли та вносили недостовірні дані до платіжних документів, внаслідок чого великі суми коштів, що надходили з бюджету, перераховувалися підприємцям за надання консультаційних послуг не пов’язаних з предметом закупівлі.

Співробітники спецслужби встановили, що через цей корупційний механізм державному бюджету було завдано збитків на понад 25 мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та участі у корупційній схемі, зазначили в СБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук