Чотири в одному: Нові напрями діяльності ГО Європейський освітньо-культурний центр

Суспільствопромоція, 14 серпня 20172730
Чотири в одному: Нові напрями діяльності ГО Європейський освітньо-культурний центр
Syla Progress

Громадська організація Європейсько-освітній культурний центр розширює поле діяльності з метою забезпечення медіа-простору новим рівнем креативних та доступних послуг. Про це представники Центру повідомили на прес-конференції, що відбулася 14 серпня. Нові напрями діяльності мають на меті створювати якісний медіа-контент у Львові та зруйнувати стереотип про те, що хороша реклама обов’язково має бути дороговартісною.

Керівники продакшн-студії, а також проекту Progressio та медіа-агенції Syla Progress переконані, що на Західній Україні є всі можливості для того, аби зробити комунікацію бренду і споживача значно доступнішою для рекламодавця та ефективнішою для цільової аудиторії.

«Ми створюємо не просто рекламу, ми даємо людям емоції, які потім переростають в потенційних клієнтів, – говорить Віталій Гомзов, керівник продакшн-студії ГО Європейський освітньо-культурний центр, – І власне можемо надати абсолютно весь спектр послуг, починаючи від радіореклами і закінчуючи повноцінним короткометражним фільмом чи графічним роликом. Ми пропонуємо новий формат співпраці, у якій замовник може переконатися, що продакшн – це далеко не так дорого, як він собі уявляв».

Стосується це й інших послуг з інформаційної та медіа-підтримки, юридичного супроводу, розробки та виготовлення промо-матеріалів, які надає медіа-агенція «Syla Progress». Водночас, одним з пріоритетних напрямів залишається навчання на базі ГО Європейський освітньо-культурний центр та Навчально-інформаційного центру Progressio, покликання яких – забезпечити відкритим доступом до знань якомога більш людей.

«Розвиток і зростання кожного з нас не закінчується на школі чи університеті. Сучасний світ просто вимагає прогресу та зросту знань, – переконана Мар’яна Джереленко, керівник проекту Progressio, – Саме тому наше мета: розвивати якісний пласт для навчання європейського рівня. Ми прагнемо надавати послуги для професійного розвитку наших людей, бо саме люди – є найбільшою цінністю нашої країни».

Саме тому в Progressio курси доступні для людей будь-якої професії чи віку і спрямовані на максимальне охоплення актуальних, необхідних в сучасному суспільстві знань: ІТ, іноземні мови, бізнес, психологія, філософія. Випускники курсів не лише отримують сертифікати, кращим з них допомагають влаштуватися на роботу. Саме така відкрита взаємодія з громадськістю, на думку представників ГО Європейський освітньо-культурний центр, і є запорукою справжнього прогресу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук