Депозит – найкращий спосіб примножити свої кошти

Економікареклама, 15 березня 2017, 10:00 754 1

Найкращий спосіб вберегти та примножити свої кошти це оформити депозит. На сьогодні найвигідніші умови пропонує «ПриватБанк» та інші державні банки.

«Не треба боятись зниження відсоткових ставок по депозитах, тому що воно одночасно тягне за собою і зниження відсоткових ставок по кредитах, що може з однієї сторони стимулювати економічний розвиток і збільшити підприємницьку активність», – пояснила професор кафедри міжнародних економічних відносин ЛТЕУ Марія Флейчук.

Експерти радять українцям змінювати свої фінансові звички та «полюбити депозити». Для цього необхідно обрати міцний та стабільний банк до того ж з державними гарантіями. Першість серед лідерів впевнено тримає «ПриватБанк». Сума вкладів на початок 2017 року становить 144 мільярди гривень. Клієнтами банку є понад 25 мільйонів людей.

«Я не тільки працюю в банку, а і є клієнтом «ПриватБанку», тримаю кошти на депозитах як гривневих, так і на валютних. Суми не великі звичайно, але раджу всім клієнтам розміщувати кошти в надійному державному банку «ПриватБанк». Мені, до прикладу, вони дозволяють частково оплачувати комунальні послуги», – сказав Сергій Мрачковський , керівник відділення «ПриватБанку».

А ще на клієнтів «ПриватБанку» чекає приваблива відсоткова ставка, яку можна зафіксувати на весь термін дії договору. Оформлення вкладу займе лічені хвилини, не виходячи з офісу в Інтернет-банку «Приват24», або ж в безкоштовному мобільному додатку «Мої вклади». Вигідні відсоткові ставки у «ПриватБанку» на три місяці, півроку чи рік кожен українець може обирати для себе сам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук