Депутати ЛОР назвали ставлеників російського олігарха в ДП НЕК «Укренерго»

ЕкономікаІрина Знась, 17 лютого 201524700

Депутати Львівської облради під час сесійного засідання, 17 лютого, звернулась до президента України, Кабміну та Служби безпеки України із проханням відстежити ситуацію, яка склалась сьогодні на ДП «НЕК «Укренерго».

Зокрема, мова про зміну керівництва та середньої ланки підприємства, як на центральному рівні, так і на рівні відокремлених підрозділів. 

«Сьогодні до управління ДП НЕК «Укренерго» залучаються менеджери, котрі є ставлениками російського олігарха Констянтина Григоришина: Касіч Юрій - в.о. директора ДП НЕК «Укренерго»; Коломієць Олександр - заступник директора з технічних питань і головний інженер НЕК «Укренерго»; Вінніков Ігор - начальник департаменту закупівель та договірної роботи; Чолак Геннадій - заступник головного інженера з модернізації і реконструкції енергооб’єктів та інші», - заявили депутати Львівської облради.

На думку депутатів ЛОР, нове керівництво державного підприємства намагається усунути з посади багаторічного керівника відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» Олега Сенулу, за керівництва якого «Західна енергосистема» почала активно розвиватись.

«Нове керівництво ДП НЕК «Укренерго» не вважає, що Сенус Олег Зіновійович, який очолює «Західну енергосистему» вже 13 років, може й надалі гідно представляти та керувати підприємством. Така кадрова політика ставить під загрозу не лише ефективне функціонування державного підприємства, але й усю галузь енергетики та енергетичну систем у держави»,- йдеться у зверненні депутатів.

Як повідомляв ZAXID.NET, 25 грудня міністерство енергетики й вугільної промисловості звільнило директора Національної енергетичної компанії «Укренерго» Костянтина Ущаповського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук