Депутати ЛОР виступили проти приватизації шахт «Львіввугілля»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 19 вересня 20174770

Львівська облрада звернулася до президента України, уряду та Верховної Ради з проханням вилучити з переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2017-2020 роках ДП «Львіввугілля» та шахти, розташовані на території Львівщини. Відповідне звернення ухвали під час засідання Львівської облради у вівторок, 19 вересня.

«Сьогодні державне підприємство «Львіввугілля» опинилося в ситуації, коли подальше зволікання із вирішенням проблем призведе до вкрай негативних наслідків. Причиною такого стану стала відсутність необхідного фінансування з боку держави вуглевидобувних підприємств, які з об’єктивних причин не можуть в повному обсязі заробляти гроші для свого функціонування», – сказано у зверненні.

Також зазначено, що дефіцит власних коштів та суттєве зменшення державної підтримки вугільної галузі, починаючи із 2015 року, призвели до погіршення показників діяльності шахт та заборгованостей у виплаті зарплат.

Депутати Львівської облради зазначають, що у шахтарських колективах ДП «Львіввугілля» росте соціальна напруга через нестабільність виплати зарплати, що може призвести до некерованих акцій протесту.

У такій ситуації вони просять вилучити із переліку об’єктів, які підлягають приватизації, ДП «Львіввугілля» та сім шахт: «Межирічанську», «Відродження», «Лісову», «Великомостівську», «Степову», «Червоноградську» та «Зарічну».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук