Депутати міської ради вирішать, чи подаватиметься Львів на проведення Євробачення

Джамала та Андрій Садовий у Львові

Завтра, 30 червня, на сесії Львівської міської ради депутати вирішать, чи братиме Львів участь у відборі на проведення Євробачення. Прийом заявок триватиме до 8 липня. До цього часу міста, які хочуть провести у себе пісенний конкурс, мають відправити пакет документів з фінансовими і майновими гарантіями. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко під час засідання комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради 29 червня.

«Міський голова Андрій Садовий вважає, що це має бути рішенням міської ради – проводити Євробачення у Львові чи ні. Відтак на сесії я зроблю детальнішу презентацію про можливості Львова. Якщо депутати погодяться брати участь у конкурсному відборі, то ми розпочнемо підготовку потрібних документів для Національної  телерадіокомпанії України, яка й проводить конкурс», – розповів Андрій Москаленко.

Комісія культури, молодіжної політики та спорту рекомендує депутатам розглянути це питання на сесії завтра, 30 червня.

Раніше про своє бажання провести Євробачення оголосили іще три міста: Дніпро, Київ та Одеса. За словами Андрія Москаленка НТКУ обере ту заявку, яка запропонує кращі умови та бюджет, згідно з умовами конкурсу держава поклала усю фінансову відповідальність на самі міста.

Згідно з умовами відбору, перший етап конкурсу триватиме з 24 червня – 8 липня – оголошення початку відбору, підготовка заявок містами-претендентами. Другий етап: 8-15 липня – попередній аналіз заявок міст-претендентів, включаючи фінансові й майнові гарантії. Третій етап: 18-22 липня – розгляд заявок організаційним комітетом і оголошення міст-фіналістів, а також публічне оголошення попередніх результатів і назва двох міст, інформування Європейської спілки мовників про результати відбору й відправлення заявок міст-фіналістів. 1 серпня НТКУ оголосить місто, яке прийматиме Євробачення.

Нагадаємо, представниця України виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) з піснею «1944» перемогла на 61-му Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня в столиці Швеції Стокгольмі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук