Депутати облради всупереч висновків юристів погодили братам Дубневичам видобуток води

ЕкономікаО.Г., 18 листопада 201410960

Львівська обласна рада погодила ТОВ «НВП «Енергія-Новояворівськ» отримання спеціального дозволу на користування надрами для видобування технічних підземних вод Новояворівської ділянки.

Відповідне рішення було прийняте з другої спроби, оскільки першого разу воно не набрало необхідної кількості голосів «за». Під час повторного голосування рішення підтримав 61 депутат.

Свердловини розташовані на східній околиці Новояворівська. Воду планують видобувати для  виробничих потреб теплоелектроцентралі підприємства.

Водночас, згідно із зауваженнями юридичного відділу до проекту цього рішення, які були опубліковані на сайті облради, суб'єкт господарювання повинен звертатися до Держгеонадра щодо надання спецдозволу на користування надрами, а Держгеонадра має самостійно отримувати усі необхідні погодження, в тому числі й від Львівської обласної ради без залучення до цього процесу заявника.

ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» створено у 2003 році. Власником 92,4% є ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» братів Богдана і Ярослава Дубневичів, які нещодавно було обрані до парламенту. Незначна решта належить місцевому комунальному підприємству.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук