Деревообробне підприємство на Львівщині організувало безвідходне виробництво

Відходи використовують для опалення приміщень

ЕкономікаОрися Шиян, 19 травня 201710520
Деревообробне підприємство на Львівщині організувало безвідходне виробництво
фото ЛОДА
Відходи виробництва спалюватимуть для обігріву приміщень

На деревообробному підприємстві «Львів-Пак» у Кам’янка-Бузькому районі на Львівщині встановили котельню на альтернативних видах палива. Всі відходи виробництва тепер використовуватимуть для опалення приміщень. Таким чином, підприємство організувало повністю безвідходне виробництво, повідомляє департамент економічної політики ЛОДА.

Сьогодні, 19 травня, його презентували у селі Тартак Кам’янка-Бузького району. На підприємстві продемонстрували комплекс виробничих потужностей.

Найближчим часом у підприємство інвестують ще 25 млн грн та працевлаштують додатково 40 осіб. Кошти використають для введення в експлуатацію виробництва деревного вугілля та лінії з виробництва комплектуючих для дерев’яних піддонів.

Нагадаємо, приватне підприємство «Львів-ПАК» працює з 2006 року. На ньому виробляють дерев'яну тару (європіддон), палети (паливні гранули), деревне вугілля, продають деревину, надають послуги у лісовому господарстві. У 2017 році підприємство отримало ліцензію на виробництво піддонів євростандарту. Від початку 2016 року тут додатково створили 50 робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук