Держава забезпечуватиме учнів та вчителів електронними підручниками, – Міносвіти

У Міністерстві освіти заявили, що безкоштовно забезпечуватимуть учнів та вчителів не тільки паперовими, а й електронними підручниками. Про це повідомили у прес-службі МОН.

Українські школярі та вчителі отримають доступ до електронних аналогам паперових підручників, які будуть поширюватися безкоштовно в форматі pdf.

У відомстві підкреслили, що таку норму передбачає Закон «Про освіту». Також діти і вчителі отримають електронні версії підручників, у яких немає друкованих аналогів.

За задумом міністерства, електронні аналоги паперових книг будуть поширюватися через Національну освітню електронну платформу.

«Тепер уряд прийняв порядок, яким визначається конкретний механізм. Доступ до е-підручників, право використання яких набуло держава, учні та вчителі будуть отримувати через Національну освітню електронну платформу», - пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

Безкоштовні електронні підручники отримають учні шкіл та професійно-технічних училищ, студенти коледжів, технікумів та заклади професійно-технічної освіти. Вчителів також забезпечать електронної навчально-методичною літературою.

Зараз, за словами Гриневич, майже готове ядро платформи, і прийняте рішення стане одним з важливих кроків до наповнення її необхідним контентом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук