Держкіно спростовує публікації, розміщені на сторінці відомства

Державне агенство України з питань кіно спростовало публікації, розміщені в соціальній мережі Facebook на сторінці відомства.

Прес-служба та жоден інший працівник Агентства з 26.10.2014 не мають доступу до сторінки та не можуть контролювати публікації, які розміщуються на ній.

Фактично Держкіно втратило будь-який контроль над власною сторінкою в соціальній мережі Facebook.

Сторінка Держкіно у Facebook була створена Денисом Ржавським, на той час керівником Кіно асоціації України, сьогодні представником Партії розвитку України. Попри звернення до адміністрації соціальної мережі Facebook та особисто до Дениса Ржавського адміністрування сторінкою не було передано Державному агентству України з питань кіно, йдеться у офіційному повідомленні відомства. 

Держкіно заявляє, що публікації, які розміщуються на сторінці створені для політичної дискредитації агентства та його очільника Пилипа Іллєнка.

Держкіно просить вважати будь яку інформацію, яка розміщується на сторінці агенства починаючи з 26.10.2014, неправдивою.

Йдеться, мабуть, про заяву, яка була розповсюджена на офіційному сайті відомства та на сторінці Держкіно у Facebook від імені ніби-то голови відомства Пилипа Іллєнка щодо ВО “Свобода”.  На офіційному сайті звернення зникло, натомість з’явилося сростування. На сторінці Держкіно у Facebook заява залишилася.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук