Держкіно заборонило показ російського телесеріалу «Бригада»

КультураАК, 27 жовтня 20153530
Держкіно заборонило показ російського телесеріалу «Бригада»
Кадр з телесеріалу «Бригада»

Державне агентство з питань кіно відмовило в державній реєстрації двом російським серіалам, а також анулювало прокатні посвідчення для низки старих російських телесеріалів,  серед яких «Бригада», «Вулиці розбитих ліхтарів» та інші..

Протягом вересня-жовтня 2015 року Держкіно відмовило в державній реєстрації телесеріалам «Синдром дракона» (2012 р.) і «Тільки ти» (2011 р.), повідомила прес-служба Держкіно.

Крім того, Держкіно анулювало державну реєстрацію і скасувало прокатні посвідчення фільмам: «Вулиці розбитих ліхтарів» ( 2003 р.), «Ми із майбутнього» (2008), «Історія льотчика» (2009), «Бригада» (2002), «Полювання на піранью» (2006), «Конвой PQ-17» (2004) і «Станиця» (2013).

За словами голова Держкіно Пилипи Іллєнка, заборона російських телесеріалів, окрім зменшення впливу пропаганди, покликана стимулювати створення українського контенту.

«Ця робота, яка триває вже другий рік, спрямована не лише на зменшення впливу російської пропаганди, ідеології на свідомість наших громадян, але й на стимулювання і створення передумов, зокрема й економічних, для виробництва власного кіно- телеконтенту належної якості та змісту», – сказав Пилип Іллєнко.   

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук