Держкіно заборонило російський серіал «Лягавий» після завершення його показу на ICTV

КультураАК, 27 липня 20151620

Держкіно прийняло рішення анулювати прокатне посвідчення та скасувати державну реєстрацію російського телесеріалу «Лягавий». Про це у понеділок повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«У зв’язку із зверененнями Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, депутатів місцевих рад та громадян щодо демонстрації серіалу «Лягавий», Держкіно залучило Експертну комісію з питань публічного демонстрування і розповсюдження кіно- і відеофільмів до перевірки зазначеного серіалу на відповідність чинному законодавству. За результатами перевірки, Держкіно прийняло рішення анулювати прокатне посвідчення та скасувати державну реєстрацію серіалу «Лягавий», – заявив 27 липня Пилип Іллєнко.

Російський серіал «Лягавий», присвячений роботі радянської міліції у повоєнний час, транслювався в ефірі телеканалу ICTV у червні-липні 2015 року, але його показ уже завершився.

Нагадаємо, що з 6 червня  у Україні заборонена трансляція російських телесеріалів і фільмів, виготовлених після 1 січня 2014 року, а також теле- і кінопродукції будь-якого року випуску, де пропагується діяльність російських чи радянських правоохоронних та каральних органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук