Держкіно заборонило російський серіал, який телеканал «Україна» презентував як український

КультураД.Ц., 31 липня 20177520
Держкіно заборонило російський серіал, який телеканал  «Україна» презентував як український
Кадр з серіалу «Круговорот»

Державне агентство з питань кіно анулювало прокатне посвідчення серіалу «Круговорот», який мали показати на телеканалі «Україна» 31 липня. Про це повідомляє «Телекритика». Виробники надали недостовірну інформацію, вказавши, що серіал є копродукцією з Україною.

«Ми сьогодні анулювали прокатне посвідчення цього серіалу. Спочатку виробник, на нашу думку, надав недостовірну інформацію відносно того, що значна частина фільму була знята в Україні. В останні кілька днів ми провели додаткову перевірку, і з'ясувалося, що були подані не зовсім точні дані, тому ми анулювали прокатне посвідчення», - розповів голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«Ми проводимо перевірку, але іноді можливі такі моменти, коли важко щось перевірити, тому потрібні більш глибокі перевірки. Але це дійсно дуже важко робити, адже формально у нас немає повноважень здійснювати перевірки приватних продакшнів», – повідомив Іллєнко.

Увагу Держкіно до серіалу, точніше до того, що виробники надали недостовірну інформацію, привернув генеральний директор «1+1» Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, у лютому 2015 року Верховна Рада прийняла закон № 159-VIII, який передбачає захист інформаційного телерадіопростору України. У ньому зазначено, що починаючи з 4 червня 2015 року забороняється публічна трансляція фільмів та інших телерадіопродуктів російського виробництва, створених після 1 січня 2014 року.

Телеканал «Україна» найчастіше порушував цей закон. Згідно з результатами моніторингів Нацради, «Україна» частіше за інших каналів транслює заборонені російські серіали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук