Десятий "Jazz Bez" стартує сьогодні у Львові та Перемишлі

Культура2 грудня 20102490

2 грудня у одночасно по обидва боки українсько-польського кордону, у Львові та Перемишлі, стартує Десятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez», який через розголос серед виконавців та публіки розширює свою програму та додає виступи нових виконавців у різних містах України та Польщі.

Транскордонний джазовий марафон триватиме із 2 до 12 грудня, поєднуючи спільною музикою тринадцять міст, близько 30 колективів та півтори сотні музикантів з Німеччини, Польщі, Росії, Грузії, США, Португалії, Аргентини, Канади, Вірменії, Нідерландів, Швейцарії та України, повідомили ZAXID.NET організатори фестивалю.

Івано-Франківську програму фестивалю доповнили проект "Фольклор?", який 5 грудня поєднає імпровізаційну музику Юрія Яремчука та Романа Рося із відео-імпровізаціяєю відомої VJ Group "Cube". Цей проект передаватиме настрій давніх пісень уникаючи їх безпосереднього виконання. Також у програму івано-франківського "Jazz Bez" вніс корективи новий проект Романа Рося, Юрія Андруховича та групи"Cube" під назвою "Ідеальні фрази". 7 грудня проект демонструватиме, як фрази написані поетом одразу перетворюються в музику.

У лемківському селі Новиці (Польща), де народився Богдан-Ігор Антонич, окрім концерту "Portrety: Ross Quartet" виступатимуть ще польський саксофоніст Mikołaj Trzaska та американський перкусист Tim Daisy.

До "Jazz Bez" у Любліні приєдналися польські проекти "TRYKI: Gerard Lebik - Dominik Trębski - Papa Zura" та "Sushkin & Sex Machine Band".

Харківську програму доповнили "Symbol Stream & Тетяна Циліцинська", "Alarm Pressure" та "New Jazz Project", які виступатимуть у додатковий день фестивалю - 7 грудня. До вже запланованих концертів у Харкові доєднаються "Acoustic Quartet", Олег Полянський та "Дует Давидов-Рукомойніков".

У Луцьку також виступатиме місцевий гурт "Luchesk Band", а в Ужгороді – "Tango tempo". Севастопольські концерти закінчуватимуть виступи "Севастополь bend" та джем-сейшени місцевих джазменів із польсько-українським гуртом "Futurethno".

Кожен концертний день у Львові завершуватиметься у приміщенні "JazzClub.Lviv" спільними джемами всіх музикантів фестивалю, що на той час перебуватимуть у місті.

Вся інформація про "Jazz Bez": www.dzyga.com

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук