ДФС втратила понад 500 тисяч документів - ЗМІ

ЕкономікаО.Г., 18 квітня 20164041

Державна фіскальна служба внаслідок збою в роботі системи управління інформації та технічних неполадок в серверах з 6 по 11 грудня 2015 року втратила 3 Тбайти інформації. Про це повідомляє Hubs з посиланням з посиланням на наказ ДФС від 1 квітня цього року.

Повний текст наказу можна прочитати тут.

«В результаті збою в роботі АІС «Управління документами» (з 6 по 11 грудня 2015 року) на рівні ДФС втрачено близько 3 Терабайт інформації (близько 531 тис. електронних документів, 26 тис. даних в реєстраційних картках, 4,1 тис. реєстраційних карток, 3,1 тис. контрольних карток і т.д.», - йдеться у документі.

Згідно з наказом, документи втрачені через виникнення і накопичення помилок «в системі зберігання даних Hitachi VSP, що призвели до неможливості створення резервної копії системи і втрати даних (06-11.12.15 р)».

Причиною цього стали «перегріви серверного обладнання, викликані неналежною роботою системи охолодження, збої в роботі, відключення електроенергії, відсутність документації на обладнання, розміщеному в серверному приміщенні, а також відсутність обслуговування системи зберігання даних». «Збій» тривав цілих шість діб.

Прес-служба ДФС пообіцяла «Економічній правді» надати інформацію про збій пізніше. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук