«Динамо» звинуватило НБУ в незаконному втручанні в діяльність «ПриватБанку»

СпортАндрій Стець, 25 червня 20173500
«Динамо» звинуватило НБУ в незаконному втручанні в діяльність «ПриватБанку»
«Динамо» звинуватило НБУ в «терорі»

Футбольний клуб «Динамо» звинуватив Національний банк України в незаконному втручанні в господарську діяльність «ПриватБанку» і його ділові відносини з клубом. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті футбольного клубу.

«НБУ, кажучи про зв'язок клубу з ПАТ КБ «ПриватБанку», поширює неправдиву інформацію, навмисно маніпулюючи громадською думкою. Футбольний клуб не заперечує, що відповідно до законодавства України НБУ є регулятором банківського сектора», – наголошується в повідомленні футбольного клубу.

«Однак лист, адресований «ПриватБанку», з нібито рекомендаціями, а насправді - з вимогою зупинити кредитування ФК «Динамо», є нічим іншим як втручанням в господарську діяльність банку і в його співпрацю з клієнтом», – додається там.

У ФК наголосили, що дії НБУ привели до зупинки кредитування і роботи рахунків клубу.

«Причому це сталося на підставі надуманих з боку НБУ доводів про нібито пов'язаності клубу і його власників з «ПриватБанку», які були спростовані судом», – йдеться у повідомленні.

ФК «Динамо» стурбоване тим, що НБУ і надалі може чинити тиск на клуб через банківську систему, і вважає, що подібні дії з боку Нацбанку становлять небезпеку також і для інших клієнтів українських банків.

У ФК зазначили, що вказане НБУ перевищення нормативів кредитування пов'язаних осіб не має ніякого відношення до ТОВ «ФК «Динамо», оскільки його власники не є пов'язаними з банком особами.

«Деструктивна позиція НБУ щодо «ФК «Динамо» Київ» негативно впливає на морально-психологічний стан його працівників, тероризує людей і створює в колективі атмосферу тривоги і невпевненості в завтрашньому дні», – заявляють представники футбольного клубу.

Нагадаємо, 21 червня Нацбанк повідомив, що у «Динамо» існує кредитна лінія в «ПриватБанку» із забезпеченням депозиту одного з фізосіб, яке пов'язане з власником клубу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук