Директор львівської галереї мистецтв оприлюднив точний список втрачених стародруків

КультураК.С., 28 квітня 20174150

Директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк уточнив, скільки і яких стародруків та манускриптів пропало з Музею мистецтва давньої української книги. Про це Тарас Возняк заявив 27 квітня в ефірі ZAXID.NET LIVE.

За словами Тараса Возняка, зі 223 стародруків, про зникнення яких було повідомлено раніше, пропало 93 кириличних стародруків (ще 19 підмінили) і 83 латинських стародруків (ще 28 підмінено).

Також при звірці не вдалося знайти 141 латинську книгу ХІХ-ХХ століть, а ще у трьох випадках виявили підмінені стародруки. Окрім них пропали і 19 аркушів графіки, 15 архівних документів та 36 одиниць зі спецфонду.

Федоріана, тобто все, що стосується Івана Федоровича, недораховується 18 одиниць зберігання, а українська дорадянська література – 16.

При цьому звірка лише завершується, відтак цифри можуть ще зрости.

Нагадаємо, у ході звірки фондів Музею мистецтва давньої української книги у січні були виявлені масштабні пропажі. Зараз справу передано до поліції.

Більше про найбільше в історії України пограбування музею дивіться у програмі ZAXID.NET LIVE із директором Львівської галереї мистецтв Тарасом Возняком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук