Директорка аеропорту «Львів» звинуватила МАУ у тиску на підприємство

Тетяна Романовська спростувала звинувачення МАУ щодо системи знижок

Директорка Міжнародного аеропорту «Львів» Тетяна Романовська спростувала звинувачення компанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) про те, що аеропорт надав 90% знижку ірландському лоукостеру Ryanair та не застосовував систему знижок до МАУ. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Дуже шкода, що партнерські відносини з АК МАУ переходять в площину судів та позовів... У зверненні до прокуратури МАУ подало не правдиву інформацію, яка покликана на здійснення тиску на державне підприємство. До Вашої уваги наші спростування», – написала Романовська та опублікувала спростування звинувачень МАУ.

У спростуванні йдеться, що твердження авіакомпанії щодо нібито передплати МАУ вартості аеропортових зборів при виконанні рейсів за маршрутами Львів-Мадрид та Львів-Вільнюс у період лютий-квітень 2017 року є необґрунтованими та містять в собі недостовірну інформацію.

«[Ці твердження] спростовуються тим, що до цих рейсів застосовується система знижувальних коефіцієнтів відповідно до п.2.4. При цьому авіакомпанія щомісячно отримувала знижки на значно більшу кількість рейсів, ніж загальна кількість рейсів на Мадрид та Вільнюс. Також рейс Львів-Мадрид не міг вважатись новим регулярним рейсом, оскільки у розумінні положення – новим це регулярний рейс, який не виконувався між аеропортом Львова та іншим аеропортом протягом останніх 12 місяців. Проте авіакомпанія виконувала рейс Львів-Мадрид у вересні 2015 року та відновила його виконання у вересні 2016», - зазначено у спростуванні.

Щодо 90% знижок, які начебто аеропорт «Львів» надав Ryanair, у спростуванні зазначено: «Твердження авіакомпанії щодо фактичного надання аеропортом компанії Ryanair знижки на послуги з наземного обслуговування повітряних суден та пасажирського обслуговування в розмірі, що сягає 90%, та в порушення положення, ґрунтуються на припущеннях та не є документально підтвердженими».

Спростування аеропорту «Львів», яке опублікувала Тетяна Романовська

Нагадаємо, МАУ подала кілька судових позовів, у яких вимагає скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова, а від міністерства інфраструктури – компенсувати 20,5 млн грн з початку продажу лоукостером дешевих квитків на жовтень і заборонити міністерству інфраструктури сприяти Ryanair.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук