Діти вояків АТО покажуть у Львові свої картини з арт-терапевтичних студій

Влітку для дітей, які зазнали впливу війни, волонтери влаштовували на Львівщині табір з арт-терапевтичними майстернями «РаДіти». Картини із цих майстерень покажуть на виставці в суботу, 31 жовтня, у «Музеї ідей».

У липні та серпні на Старосамбірщині волонтери: психотерапевти, музиканти, художники, громадська організація «РА Центр» влаштували табір з арт-терапевтичними майстернями для дітей вояків АТО.

З'їхалися більш ніж сотня учасників із Центральної та Західної України.

Упродовж тижня митці і лікарі пропонували кожній групі дітей грати на музичних інструментах, ходити в гори та малювати, аби через мистецтво відбулася реабілітація.

«Наша команда волонтерів творила справді чудо, бо уже за тиждень діти ставали зовсім іншими, позбувалися своїх переживань і негативних емоцій», – розповів психотерапевт, співзасновник ГО «РаЦентр» Микола Винницький.

Учасники табору відмальовували на папері контури свого тіла і розфарбовували. Так виливали свої емоції.

«Основною ідеєю була інтеграція, інтеграція емоцій дітей, які приїхали до нас, приїхали зі своїми емоціями й отримали нові переживання в тому просторі», – додала куратор арт-терапевтичної майстерні «РаДіти» Юлія Винницька.

Тепер, від суботи, їхні творіння зможе побачити публіка в «Музеї ідей».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук