Дитячий табір на Львівщині оштрафували на понад 2 млн грн за нелегальних працівників

Без належного оформлення у таборі працювали 18 людей

11 вересня 2018

Приватний дитячий відпочинковий табір на Львівщині оштрафували на понад 2 млн грн за те, що там без належного оформлення працювали 18 людей. Про це повідомила прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні на сайті ГУ Держпраці у Львівській області, без оформлення трудових відносин у дитячому таборі працювали педагоги-організатори, охоронці, інструктори з фізичної культури і спорту, медсестри, завідувач їдальнею, мийник посуду, прибиральниця, музичний керівник та старший вихователь. Загалом інспектори нарахували 18 неоформлених працівників.

Щоправда, у прес-службі ГУ Держпраці у Львівській області відмовились назвати табір, про який ідеться, і де на Львівщині він функціонує. Відомо лише, що він є власністю товариства з обмеженою відповідальністю, тобто приватним.

Відповідно ч.2 ст. 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи передбачений штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, яка з січня 2018 року становить 3723 грн. Відтак ТзОВ, яке володіє табором, оштрафували на понад 2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Шевченківському гаю у Львові відбулось ювілейне Свято пампуха
Нічого святого у купаннях на Водохреще нема
Луцький підприємець подав позов проти гурту «Антитіла» на мільйон гривень
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ