Дизайнерка Оксана Караванська показала колекцію сучасних вишиванок

КультураК.С., 26 червня 201637850
Дизайнерка Оксана Караванська показала колекцію сучасних вишиванок

У рамках джазового фестивалю Alfa Jazz Fest, який відбудеться у Львові, 25 червня відбувся показ нової колекції львівської дизайнерки Оксани Караванської. Колекція має назву «Український Haute Couture».

Оксана Караванська

Львівський показ влаштували на території Митрополичих садів, які входять до комплексу собору Святого Юра. Цей парк – пам’ятка рококової архітектури ХVІІІ ст., і він закритий для публічних відвідин. Але з нагоди показу Митрополичі Сади відкрили свій простір для світських гостей. 

Вхідні квитки на подію, вартість яких склала 1000 гривень, стали благодійними внесками для відновлення Митрополичих Садів, котрі перебувають на стадії активної реконструкції упродовж кількох останніх років.

Катерина Осадча та Оксана Білозір

На презентацію завітала й Перша леді України Марина Порошенко з сином, архієпископ і митрополит Львівський Ігор (Возьняк), отець Борис Гудзяк, нардеп Оксана Білозір, ведуча програми «Світське життя» Катерина Осадча, Павло Табаков, «Пікардійська Терція», Маша Єфросініна та інші.

Дизайнерка присвятила свою роботу видатним українським жінкам в історії – зокрема, королеві Франції Анні Ярославівні, доньці київського князя Ярослава Мудрого.

Павло Табаков з родиною

Основою колекції стали сучасні варіації на теми традиційних українських вишиванок. Також дизайнерка додала принти з  ілюстраціями українських художників з видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га».

Марина Порошенко з сином

«Дольче і Габана давно використовують казки Андерсена у своїх колекціях: нашивають мишок, олов’яних солдатиків тощо, то чому ми не можемо нести до людей українське через ілюстрації до наших народних казок? », – розповіла дизайнерка.

Під час минулорічного Alfa Jazz Fest Оксана Караванська так само у Митрополичих садах презентувала колекцію вишиванок «Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття».

Фото: Мирослав Пархомик

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук