Для будівництва розв'язки на трасі Київ-Чоп біля Стрия викуплять приватні ділянки

Уряд виділив 9 млн грн на викуп понад 20 приватних земельних ділянок

Біля Стрия на Львівщині на перехресті доріг М-06 Київ-Чоп та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю) збудують різнорівневу транспорту розв’язку, попередня вартість якої 11 млн євро. Зараз активно тривають роботи над проектною документацією для її будівництва. Уряд вже виділив кошти для викупу земельних ділянок, на яких буде здійснюватися будівництво.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг Львівщини, розв’язку біля Стрия збудують у рамках державного проекту «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І» для можливості подальшого розвитку автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп в обхід міста Стрий.

Місце розташування майбутньої розв'язки (фото Служби автомобільних доріг Львівщини)

У коментарі ZAXID.NET у Службі автодоріг Львівщини уточнили, що передбачається будівництво транспортної розв’язки в різних рівнях з улаштуванням ділянок з односмуговими та двосмуговими проїздами і будівництвом двох шляхопроводів за параметрами ІІ категорії. Транспортна розв'язка у двох рівнях будуватиметься поблизу села Угерсько Стрийського району на примиканні доріг М-06 та М-12. Зараз розробляється проектна документація, яку згодом скерують на експертизу. Попередня вартість будівництва розв'язки 11 млн євро, які очікують отримати від міжнародних фінансових організацій.

Уряд вже виділив 9 млн грн, які фактично будуть спрямовані на викуп земельних ділянок. За попередніми даними, для будівництва розв’язки потрібно викупити більше ніж 20 ділянок. Однак їх точна кількість буде відома, коли буде готова проектна документація. Тоді буде відома і вартість об'єкту.

Місце облаштування майбутньої розв'язки (фото Служби автодоріг Львівщини)

Також розробляється проектна документація для будівництва шляхопроводу через залізницю довжиною 64 м. п. за параметрами І-б категорії з підходами на автомобільній дорозі державного значення М-06 Київ – Чоп, км 546+437 (кільцева дорога міста Львів). Її протяжність – 1,9 км.

Як повідомлялося, уряд затвердив перелік доріг загального користування державного значення, які ремонтуватимуть у 2020 році за рахунок спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». На Львівщині заплановано відремонтувати 57,5 км доріг на суму 443 млн грн, що суттєво менше, ніж у минулому році. Для порівняння, у 2019 році ця сума становила 1,1 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук