Для меломанів презентують унікальний проект «Звуки Львова.Орган»

На концерті привідкриють завісу 600-літньої історії органного мистецтва

КультураОксана Сенишин, 27 березня 2017, 17:35 462 0

Унікальний музичний проект «Звуки Львова.Орган» запрошує меломанів. Уже цієї суботи, 1 квітня, органістка Олена Мацелюх спільно з композитором Богданом Котюком під мелодію найбільшого музичного інструмента – органа – розкажуть про 600-літню історію органного мистецтва у княжому місті. Меломани довідаються про те, що саме у Львові діяли дві фабрики, які виготовляли цей музичний інструмент, обслуговуючи всю Західну Європу. І що після приходу радянської влади органів у місті залишилось лише чотири.

Такі тематичні концерти відбуватимуться в Будинку органної та камерної музики, колишньому костелі Марії Магдалини, тричі на місяць. Загалом їх буде шість. Для того, щоб відвідати концерт, необхідно зареєструватися через інтернет або ж за телефоном органного залу: 0989322415.

«Унікальність цього концерту-лекції в тому, що він, по-перше, безкоштовний. Люди можуть приходити будь-якого віку – від найменшого до найбільшого. А, по-друге, ми влаштуємо відео- й аудіозаписи, які обов'язково виставимо в інтернеті, аби ті, хто не потрапив на дійство, могли все ж таки насолодитися звучанням удома», – розповіла органістка Олена Мацелюх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук