Для підготовки поліцейських і нацгвардійців уряд створить спеціальний міжнародний центр

11:11, 15 жовтня 2015

Кабінет міністрів України планує створити міжнародний тренувальний центр Національної гвардії та Національної поліції в 2016 р, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час наради в головному управлінні Нацгвардії, яка відбулася в середу, 14 жовтня.

«Нашим завданням на наступний рік буде розвиток міжнародного тренувального центру», – заявив Яценюк, якого в четвер, 15 жовтня, цитує РБК-Україна.

Він наголосив, що уряд передбачить кошти для створення такого центру в проекті держбюджету на 2016 р.

Крім того, Яценюк розповів про плани закупити 250 квартир для військовослужбовців Нацгвардії до кінця 2015 р.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

«До кінця року, за моїми даними, десь 250 квартир ми повинні передати військовослужбовцям Національної гвардії», – сказав Яценюк.

Нагадаємо, що Національну поліцію в Україні було офіційно створено 2 вересня, але нова поліція почала працювати ще з липня. Зараз стартує набір до неї у низці українських міст, а з 15 жовтня в Україні розпочнеться створення кіберполіції.