В Україні офіційно створено Національну поліцію

Новий орган центральної виконавчої влади підпорядкований Міністерству внутрішніх справ

В Україні офіційно створено Національну поліцію

Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення центрального органу виконавчої влади – Національної поліції, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання уряду.

«Відповідно до закону про поліцію, Кабінет міністрів сьогодні приймає рішення про створення центрального органу виконавчої влади, який підпорядковується МВС, а саме: сьогодні в Україні офіційно створюється Національна поліція», – сказав він у середу, 2 вересня, передає УНІАН.

Міністерству фінансів доручено забезпечити внесення змін до держбюджету з метою фінансування Національної поліції. «Мінфіну доручаю невідкладно розробити зміни до закону про держбюджет на поточний і 2016 рік. Йдеться про забезпечення фінансування правоохоронної системи, насамперед, створення Національної поліції», — сказав глава уряду.

Він додав, що кошти, необхідні для того, «щоб нові поліцейські вийшли на вулиці і охороняли українських громадян, повинні бути забезпечені як у поточному, так і наступному році».

Як повідомляв ZAXID.NET, Верховна Рада 2 липня 2015 року прийняла закон про національну поліцію. 

На початку серпня в МВС заявляли, що в Україні через три місяці національна поліція замінить міліцію. Тоді у МВС повідомили, що протягом місяця з дня опублікування закону буде створено новий центральний орган виконавчої влади – Національну поліцію, його керівника призначатиме Кабмін за поданням прем’єр-міністра України на підставі пропозиції міністра внутрішніх справ України.

Також упродовж місяця мають бути створені територіальні підрозділи Національної поліції. 

Відповідно до норм закону, до складу Національної поліції увійдуть підрозділи кримінальної та патрульної поліції, а також органи досудового розслідування, поліція охорони, спецполіція та поліція особливого призначення.

Патрульна поліція вже працює в Києві, а також у Львові та Одесі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук