Для працівників турсфери проведуть безкоштовні екскурсії центром Львова

16 червня центральною частиною міста Львова для працівників туристичної сфери та сфери обслуговування управління туризму проведе безкоштовні піші екскурсії. Такий захід здійснюють в рамках кампанії «Привітне місто», мета якої – покращити сервіс туристичної інфраструктури.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Як зазначили організатори, покращення сервісу туристичної інфраструктури вимагає розробки спільної координації дій між окремими середовищами туристичної інфраструктури та з управлінням туризму. Працівники цього середовища матимуть змогу докладніше дізнатися про всі цікаві куточки міста, щоб використати набуті знання з користю для тих, кому потрібна буде конкретна інформація для координації в місті.

Управління туризму запрошує всіх працівників цих сфер долучитися до проекту. Збір учасників біля входу в Львівську міську раду 16 червня об 11:00.

Нагадаємо, що під час підготовки до Євро-2012 Львівська міська рада започаткувала кампанію «Привітне місто». Попри те, що Чемпіонат з футболу завершився, міська влада відновила програму та продовжує реалізувати свої проекти із середовищами різних напрямків для покращення сервісу туристичної інфраструктури міста. Відтак для працівників цієї сфери пропонують курси вивчення англійської мови, розповідають цікаву інформацію про Львів, надають спеціальні карти тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук