Для учнів молодших класів не буде нормативів з фізкультури

27 серпня 20096920

Школярам зменшать нижній поріг нормативів, а для учнів молодших класів нормативи будуть скасовані, залишаться лише ігрові моменти. Про це 27 серпня на брифінгу зазначила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук.

Міністерство освіти України прийняло нову програму з фізкультури та днями розіслало її в регіональні управління освіти. На уроках з теорії школярам розповідатимуть про історію фізкультури, правила техніки безпеки, а також навчать надавати першу допомогу.

За словами чиновниці, щодо занять фізкультури буде демократична система: кожна школа вибере для себе модуль, за яким навчатиме дітей, і його притримуватиметься.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, серед загальних для всіх шкіл фізичних навантажень залишаються біг, стрибки, вправи для формування постави, профілактики плоскостопості. По них нормативи здавати не будуть.

Нагадаємо, у 2008 році МОН скасувало нормативи з кросу після того, як 7 школярів померли на уроках фізкультури. Оцінювати школярів будуть за чотирма критеріями: теоретичні знання, виконання нормативів, техніка виконання вправ і виконання учбових завдань під час уроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук