Для відновлення «Жовтня» запровадили проект «Меценатське крісло»

КультураК.С., 12 червня 20154860
Для відновлення «Жовтня» запровадили проект  «Меценатське крісло»
фото Жовтень

Триває реконструкція спаленого кінотеатру «Жовтень» у Києві. Відкрити його планують у жовтні 2015 року під час кінофестивалю «Молодість».

Нагадаємо, що саме під час одного із переглядів цього заходу кінотеатр підпалили у знак протесту проти ЛГБТ-тематики картини.

Для реконструкції кінотеатру уже виділено  ₴12 млн. Загальна сума кошторису становить ₴53 млн, які планують виділитиз бюджету.

Директор кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе зазначила, що на обладнання двох глядацьких залів, які постраждали під час пожежі, потрібно ₴5 млн. Ці кошти необхідні для придбання цифрових DCP-кінопроекторів та комплектів звукової апаратури «Dolby», а також глядацьких крісел. Для того, щоб скоріше зібрати кошти, в кінотеатрі започаткували проект «Меценатське крісло».

Кожний охочий може придбати табличку з власним прізвищем та розмістити її на глядацькому місці. Вартість таблички для юридичних осіб становить ₴4 тис., для фізичних - ₴3 тис., для пенсіонерів і студентів - ₴2 тис. Кошти будуть витрачені на оновлення глядацьких залів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук