Для запуску 4G зв'язку в Україні потрібно щонайменше два роки, - Мінекономрозвитку

ЕкономікаРоман Ганкевич, 12 серпня 20174161
Степан Кубів прогнозує, що роботи з поширення 4G триватимуть 2 роки

Роботи з розширення стандарту зв'язку покоління 4G в Україні будуть проводитися протягом двох років після проведення тендерів з продажу частот. Про це з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі пише Liga.net.

Як зазначається, Кабінет міністрів прийняв рішення, яке дозволить підготувати проведення конкурсів з видачі ліцензій на користування радіочастотами для 4G. Наступним етапом буде організація тендеру для операторів зв'язку, після якого приблизно два роки будуть поетапно проходити роботи по поширенню 4G.

Віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку Степан Кубів наголосив, що таке впровадження важливе не лише для пересічних українців та бізнесу, а й для держави загалом, тому що воно стимулюватиме розвиток економіки. До того ж лише від продажу ліцензій до держбюджету може надійти понад 6 млрд грн.

Як повідомлялося, 9 серпня 2017 року Кабінет міністрів прийняв постанову, яка дозволить Національній комісії з регулювання сфери зв'язку та інформації провести тендер на користування радіочастотним ресурсом для 4G в діапазоні 1800 МГц. Голова НКРЗІ Олександр Животовський зазначив, що проведення тендеру в діапазоні 1800 МГц ймовірно відбудеться у першому кварталі 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук