До Києва приїхала місія МВФ, ціна питання - $1,4 млрд для України

У вівторок, 24 червня в Києві розпочне роботу місія Міжнародного валютного фонду. Вона займатиметься  проміжною оцінкою стабілізаційної програми для України і саме від її висновків може залежати, чи отримає Україна другий транш кредиту в обсязі $1,4 млрд у рамках програми співпраці, передає "Корреспондент".

Як відомо, 30 квітня МВФ ухвалив виділення Україні більше $17 млрд в рамках дворічної програми. На початку травня Київ отримав перший транш на $3,2 млрд. Виділення другого траншу в розмірі $1,4 млрд залежатиме від виконання Україною програми реформ. Для контролю ходу реформ раз на два місяці на Україну мають приїжджати інспекційні місії фонду.

За словами постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше, Україна може отримати другий транш вже в кінці липня на початку серпня. Угода з МВФ містить ряд умов. З поміж них зокрема такі, як підвищення гнучкості курсу гривні, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для фізичних осіб, пенсійна реформа і скорочення державних видатків.

За даними голови фонду Джеррі Райса, місія фонду почне роботу в Києві 24 червня і буде працювати близько двох тижнів. Склад місії і питання, які вона розглядатиме, поки невідомі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук