До Львова на фестиваль «Древо» з’їдуться грузини, курди і гуцули

Головні новини Львова 16.08Марічка Крижанівська, 16 серпня 2016, 17:19 654 0

Митрополичі сади у Львові відчиняють свої ворота для концертів. 27 і 28 серпня там просто неба відбуватиметься фестиваль традиції «Древо». Концерти фестивалю будуть і в театральному центрі «Слово і Голос».

Українські пісні звучатимуть від «Дударика» і співаків театрального центру «Слово і Голос», які презентуватимуть театральне дійство «Сад божественних пісень».

З народними танцями приїдуть гуцули з карпатського села Віпче.

«Микола Іллюк привезе своїх вихованців, а сам він із родини, яка хранила гуцульський танець і музику. Так що буде гуцульська капела і його танцювальні колективи», – розповіла художній керівник фестивалю, автор ідеї Наталка Половинка.

Грузію презентуватиме родина Пільпані, де голосисті усі: від старого до малого. А ще матимемо нагоду почути народний спів курда Казо з Туреччини, який переповідає у пісні епічну історію свого роду.

«У курдів є така традиція, називається «дембеш» – це схоже на наших кобзарів, але в нас я вже не чую такого звуку. І я б хотів, щоб наші кобзарі трошки почули оцю східну традицію, вживу доторкнулися і, можливо, ми зможемо точніше зробити свою», – додав директор фестивалю «Древо» Назар Романюк.

Потрапити на концерти можна, зареєструвавшись на сторінці ‪#‎DrevoFest у Facebook.

«Ми радо відповідаємо на всі заявки в інтернеті. Також можна зателефонувати мені, а ще можна написати мейл на театральний центр «Слово і Голос» – [email protected], або інформація є у наших соцмережах», – повідомив проектний менеджер фестивалю Тарас Демко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук