До Львова прибула перша партія нових білоруських автобусів МАЗ

Це перші десять великогабаритних автобусів зі ста, які місто придбало на умовах фінансового лізингу

29 серпня

До Львова прибули перші 10 автобусів зі ста, які місто придбало на умовах фінансового лізингу. Вартість однієї машини білоруського виробництва 122 тис. євро. Це на 25 тис. євро дешевше, ніж за такий самий автобус виробництва «Електрон». Загалом, уся партія зі 100 штук обійшлась у 12,2 млн євро.

Комплектується техніка мінського автобусного заводу двигунами Mercedes. Працюють вони у парі з автоматичними коробками перемикання передач цього ж знаного виробника. Уся підвіска також німецька.

Загалом, місто отримає 100 автобусів МАЗ. Також Львів до кінця року придбає 50 автобусів українсько-німецького «Електрону».

«Львів запланував закупити безпрецедентну кількість рухомого складу для покращення перевезень у місті. Зокрема, 150 автобусів у лізинг. Ми очікували перші поставки вже у вересні. Але один із виробників почав постачати вже з серпня і ми отримали 10 автобусів зі 150 і до кінця року ми маємо отримати ще 140», – зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Перші три автобуси вже пройшли процедуру розмитнення. Далі МАЗи чекає оформлення лізингу у банківській установі та оформлення документів. Уже в вересні перші автобуси почнуть курсувати на автобусних маршрутах міста. Всі вони поповнять автопарк комунального АТП №1.

Нагадаємо, у Львові планують оновити громадський транспорт на 30 млн євро. Заплановано придбати близько 150 нових автобусів та 50 тролейбусів. У наступні роки також планують купити ще 10 нових трамваїв та 100 нових автобусів за кошти Європейського інвестиційного банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України
Львівська міськрада погодила договір про створення LEM Station на території старого депо