До Львова приїхав «Дикий театр» із Києва

У рамках Фестивалю Театрів актори покажуть три вистави

КультураКатерина Сліпченко, 11 листопада 20165100
До Львова приїхав «Дикий театр» із Києва
«Vій 2.0»

У Львівському театрі імені Лесі Українки триває новий великий проект - Фестиваль Театрів. Його суть полягає у тому, що протягом сезону у Львові гастролюватимуть найбільш яскраві експериментальні групи з усієї України. Відкрився фестиваль виставою київського театру «Золоті ворота» «Украдене щастя» за Іваном Франком.

11-13 листопада фестиваль продовжить відразу три вистави київського «Дикого театру».

«Vій 2.0»

«Фестиваль театрів – це унікальний проект ініційований художнім керівником театру Лесі Павлом Ар’є. Як відомо, театральні прем’єри – рідкість для місцевих театрів і найчастіше вони не виходять за стильові, жанрові та тематичні межі. Ми хочемо, щоб львівські театрали мали можливість побачити всю різноманітність театральних форм та напрямів тут, у своєму місті. Тому цей проект розрахований на довготривалу перспективу, а його основна мета – познайомити львів’ян та гостей міста із всеукраїнським театральним контекстом. Глядачам нікуди не потрібно їхати, підшуковувати небуденні дійства – найцікавіше відбуватиметься у Львові, в театрі імені Лесі Українки», - розповіла ZAXID.NET помічник адміністратора театру Соломія Беген.

Відкриє гастролі 11-го листопада вистава «Vій 2.0» за п’єсою сучасної авторки Наталії Ворожбит. Ця вистава брала участь у Kiev Theatre Showcase, Гогольфесті та Festival divadiel strednej Európy у Словаччині. Вистава перемогла у трьох номінаціях Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії».

«Vій 2.0»

У ній йдеться про двох французів, що потрапили в українське село. Про пригоди, про кохання, про реалії, про контрасти сприйняття українців – іноземцями. І найголовніше про те, хто ми, українці?

Другою виставою, що покажуть в рамках гастролей буде провокативна вистава треш «Попи, Мєнти, Бабло, Баби» у постановці Максима Голенко. П’єса створена Віктором Понізовим за мотивами п’єси середньовічного автора «кривавої трагедії» Джона Вебстера.

«Попи, Мєнти, Бабло, Баби»

Завершить гастролі 13-го листопада остання прем’єра «Дикого театру», вистава-маніфест «Бути знизу». Вистава про трьох жінок, які зустрілися на тренінгу «Як налагодити своє життя».

Проект створений як дослідження ставлення українців до проблем сексизму, позиції жінки у суспільстві.

«Бути знизу»

У театрі обіцяють, що на початку грудня до Львова приїде Національний драматичний театр імені Івана Франка та Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша. Також до Львова приїде колишня актриса театру ім. М. Заньковецької Лариса Кадирова із моновиставою. Загалом організатори обіцяють, що у рамках фестивалю львів’яни матимуть змогу познайомитися з найексцентричнішими театрами України.

Щодо самого театру Лесі Українки, то вже 20 листопада відбудеться прем’єра дитячої вистави «Золоте курча» за п’єсою Володимира Орлова.

Фото: «Дикий театр»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук