До Львова приїхав метр польського театру Лешек Мондзік

Головні новини за 1 жовтняМарічка Крижанівська, 1 жовтня 2014, 19:01 0

Лешек Мондзік особисто відвідав міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» із власною постановкою вистави «Lustro».

Мондзіка називають метром польського театру і продовжувачем ідей Гротовського, Кантора, Шайни. Лешек Мондзік – режисер, сценограф, художник, професор. У 1969 році створив у Любліні театр «Scena Plastyczna KUL».

«У нас особлива театральна мова. Ми відмовилися від слів, натомість будуємо виставу на жестах, емоціях, почуттях і музиці. Бо ж емоції однакові у людей різних континентів, націй», – розповів ZAXID.NET Лешек Мондзік.

У Львові польський режисер зустрівся із своїми львівськими прихильниками та презентував виставу «Lustro» на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва. «Такі фестивалі, як «Золотий лев», на мою думку, особливо потрібні зараз, у нелегкий для українців час. Через мистецтво, емоції, почуття можна досягнути набагато більшого, ніж за допомогою мілітарних дій. І я думаю, що єдиний шанс для нас усіх, для людства – це стосунки між людьми, коли вони зустрічаються завдяки мистецтву. І цей фестиваль для мене є символом того, що буде важливим для гуманізму і майбутнього», – вважає Лешек Мондзік.

Нагадаємо, фестиваль «Золотий лев» триватиме до 5 жовтня. До неділі ще гастролюватимуть у Львові білоруський театр «Че» та київський Національний драматичний театр ім. І.Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук