До Львова приїхав Музей сучасного мистецтва із Кракова

Головні новини за 8 липняМарічка Крижанівська, 8 липня 2014, 17:52 225 0

Цей музей у Львові вперше. На свій дебют привезли відеороботи та фотографії польських авторів, які творили протягом останніх 50 років.  

Куратор виставки Моніка Козьол зазначила: "На виставці особливо хочемо запрезентувати з-поміж інших авторів двох художників - Збігнєва Ліберу і Артура Жмієвського. Вони творять критичне мистецтво, яке є важливою рисою польського сучасного мистецтва. Вони почали працювати на початку 90-х років, їхні роботи дуже критично зображали тогочасну суспільну ситуацію, яка була у Польщі".

Серією фотографій "Жінка світу" художник Ане Лан, переодягаючись у різних жінок, стирає межі між расами і національностями. А от Лукаш Хоудек звернувся до теми війни, зокрема, згадав факти масових жертв серед мирного населення у сорокових роках на кордоні між Чехією і Німеччиною. 

Найвідоміший музей сучасного мистецтва Польщі знайомить львівського глядача із так званим критичним мистецтвом. Бо автори піднімають у своїх творах найгостріші теми суспільства, навіть якщо вони незручні для обговорення чи є на межі моралі. Художники стверджують, що мистецтво - це свобода.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук