До національного конкурсу Одеського кінофестивалю увійшло 5 фільмів

До національного конкурсу Одеського кінофестивалю увійшло 5 фільмів
«Гніздо горлиці»

До національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю увійшли 5 повнометражних фільмів.

Фільм «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка є також учасником міжнародної конкурсної програми 7-го ОМКФ.

Історія розповідає про українську жінку Дарину, яка вирушила до Італії для того, щоб знайти роботу і прогодувати свою сім'ю в Україні. Поки вона заробляє гроші за кордоном, її сім'я в Україні поступово розвалюється, а зовсім юна дочка вагітніє від хлопця, який не збирається на ній одружуватися. Крім цього в Італії Дарина зустрічає
чоловіка. Між ними починаються любовні стосунки. Коли Дарина повертається з Італії,
виявляється, що вона теж вагітна...

Драма «Синє плаття», реж. Ігоря Мінаєва, який також є сценаристом фільму. Кінострічка розповідає про втрачену любов і непрожите життя жінки, про які її син дізнається тільки після смерті матері.

Документальний фільм «Холодний Яр» Аліни Горлової, який представить таємниче місце в самому центрі України, де минуле переплітається з сьогоденням, і де свобода захищалася ціною власного життя. Ця картина також візьме участь у конкурсі європейського документального кіно.

Фільм «Моя бабуся Фані Каплан» Олени Дем'яненко, головні ролі в якому виконали Мирослав Слабошпицький і Катерина Молчанова. Сюжет фільму присвячений історії маловідомого любовного зв'язку «терористки» Фані Каплан з братом Володимира Леніна Дмитром Ульяновим.

Фільм «Varta 1, Львів, Україна» режисера і автора сценарію Юрія Грицина спробою реконструкції атмосфери і реакцій часів кінця Євромайдану, коли у Львові після Ночі Гніву (19.02.2014) активісти перебрали на себе функцію правоохоронців. Фільм використовує записи радіопереговорів автомобільних патрулів активістів, щоб поставити кілька запитань про природу революції.

Судити українські фільми буде професійне журі – український режисер і оператор Валентин Васянович, ізраїльська актриса Шані Кляйн, російський режисер Міхаіл Сегал і замдиректора кінофестивалю в Софії Міра Сталева.

Повний перелік учасників конкурсних програм можна побачит на сайті Одеського кінофестивалю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук