До нового навчального року в Україні реорганізують півтисячі шкіл

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20154780

Міністерство освіти і науки України має намір реорганізувати, у тому числі й закрити, 500 шкіл в 2016 році, повідомив заступник міністра освіти й науки Павло Хобзей.

«Ми подавали плани про проведення змін в 500 школах, йдеться не лише про ліквідацію, але й про зниження рівня», – сказав він в коментарі «Українським новинам» і уточнив, що деякі зі шкіл не будуть закриті, а просто реорганізовані в початкові.

Хобзей наголосив, що відповідні рішення мають прийняти місцеві органи влади до квітня-травня 2016 року, щоб відповідну реорганізацію було проведено до вересня 2016 року.

Реорганізація навчального закладу – це форма припинення діяльності навчального закладу як юридичної особи, під час якої навчальний заклад припиняється, але всі його права й обов’язки в порядку правонаступництва переходять до нової (іншої) юридичної особи. Є п’ять можливих шляхів реорганізації: злиття, приєднання, поділ, виокремлення та перетворення. В той же час реорганізація передбачає звільнення працівників лише у випадку, коли під час її проведення передбачається скорочення штату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук