До ювілею Ірванця вийшов його "Сатирикон-XXI"

Культура24 січня 20110

До 50-річного ювілею вiдомого українського поета, прозаїка, перекладача, есеїста, підскарбія літературної групи „Бу-Ба-Бу” Олександра Ірванця видавництво „Фоліо” видало книгу „Сатирикон-XXI”, в яку зібрано основний масив прозового й поетичного доробку письменника.

Як пише "Літакцент", до книги увійшли вже відомі читачу два романи Олександра Ірванця: "Рівне/Ровно" ("Фоліо", 2010) та "Хвороба Лібенкрафта" ("Фоліо", 2010), оповідання, які раніше вийшли друком у книзі "Загальний аналіз" ("Фоліо", 2010) та вірші, що їх можна прочитати на сторінках збірки "Мій хрест" ("Фоліо", 2010).

Окрім виданих раніше творів, до книжки увійдуть і нові доробки письменника: поема "Білорусь" та оповідання " Play the game". "Сатирикон-XXI" стане своєрідним підсумком трьох десятиліть творчої діяльності автора.

Особисто привітати Олександра Ірванця з ювілеєм усі охочі зможуть 26 січня о 18:00 в Острозі, в актовій залі Національного університету "Острозька академія", де відбудеться зустріч автора з читачами та презентація його книжки "Сатирикон-XXI".

Навесні презентації нової книги Олександра Ірванця "Сатирикон-XXI" пройдуть у багатьох містах України. Детальна інформація про тур письменника з’явиться в березні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук