Додаткова сесія ЗНО для Волинської, Львівської та Рівненської областей пройде у Львові

24 травня 201111380

Цьогоріч додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів Волинської, Львівської та Рівненської областей пройде у Львові, і триватиме з 27 червня до 5 липня. Пункт тестування буде один. Про це 24 травня під час прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Пункт тестування для трьох областей - Волинської, Львівської та Рівненської областей – буде у Львові, у школі №9, що біля Головної пошти. «Цю школу вибрано з об’єктивних причин: у Львові проходять ремонти, відтак, щоб не було ускладнено добирання до пункту призначення, обрано школу майже в центрі міста. Абітурієнти до пункту призначення добиратимуться самостійно», – сказала Л. Середяк.

З її слів, учасниками цієї сесії зможуть стати лише зареєстровані абітурієнти для проходження ЗНО, які з об’єктивних причин не могли з’явитися на основну сесію, а також особи з установ виконання покарань і слідчих ізоляторів. Реєструватимуть абітурієнтів у Львівському РЦОЯО протягом п’яти днів із дня проведення тестування з цього предмета.

27 червня заплановане додаткове тестування з російської мови, 29 червня – з української, 30 червня – з математики і т.д. Початок о 10:00 годині. Найбільше учасників очікують на додаткову сесію з української мови.

Нагадаємо, з 2 до 24 червня в Україні триватиме зовнішнє незалежне оцінювання знань. На ЗНО у Львівському центрі оцінювання якості освіти зареєстровано майже 35 тис. осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук