Документальну програму Одеського кінофестивалю присвятять Олегу Сенцову

Документальну програму Одеського кінофестивалю присвятять Олегу Сенцову

Документальну програму 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю «Шлях до свободи» буде присвячено ув'язненому у Росії українському кінорежисеру Олегу Сенцову. Про це повідомляє «Телекритика».

За словами виконавчого продюсера кінофестивалю Юлії Синькевич, стрічки-учасники програми об'єднує тема ролі особистості та суспільства у кризових умовах. До неї увійшли шість документальних та дві ігрові картини.

У програмі буде представлено фільм «Український аргумент» Сергія Маслобойщикова про події наМайдані (Україна), присвячену кримським татарам стрічку кінорежисера українського походження Ксенії Джорно «Киирим». Також буде представлено фільм «Тил» Єгора Трояновського.

Про паралелі й розбіжності в житті українців та росіян після Майдану оповідає фільм «Київ/Москва» російського кінорежисера Олени Хорєвої.

Також у програмі представлено кінокартини європейських авторів. Це ігрова чорно-біла стрічка «Під боковим вітром» Мартті Хелде про трагедію корінного населення балтійських країн у 1941-му, політичний трилер «Чому я?» румунського кінорежисера Тудора Джурджу.

Стрічка «Перламутровий ґудзик» відомого чилійського документаліста Патрісіо Гусмана присвячена проблемам корінного населення Патагонії. У фільмі «Кіно: суспільна справа» Тетяни Брандруп йдеться про обставини звільнення директора Московського музею кіно Наума Клеймана.

Нагадаємо, у 2014-му програма «Шлях до свободи» поєднала стрічки, які є поглядами на революційні події в Україні та інших державах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук