Донецький медуніверситет переміщують в Красний Лиман

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20144240

Міністерство охорони здоров’я України разом з Міністерством освіти і науки України і єдиним законним ректором Донецького національного медичного університету ім. М. Горького Юрієм Думанським опрацьовує питання зміни юридичної адреси університету та його тимчасового розміщення у Красному Лимані Донецької області на базі коледжу університету.

Про це йдеться у зверненні в.о. Міністра охорони здоров’я України Василя Лазоришинця до колективу медичного навчального закладу.

У листі, зокрема, зазначено, що ректорові університету Юрієві Думанському доручено забезпечити оперативне інформування працівників та студентів навчального закладу щодо тимчасового переміщення університету, організації впродовж листопада освітнього процесу, забезпечення проживання та з інших питань. За умови переміщення університету, стабілізації ситуації і відновлення роботи відділень Державної казначейської служби у Донецькій області, кошти для заробітної плати та стипендії перераховуватимуться на платіжні картки у звичайному режимі.

«МОЗ України інформує викладачів та студентів Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, що будь-яка діяльність незаконної адміністрації щодо відновлення навчального процесу «дистанційним шляхом», реєстрація на сайті студентів та лікарів-інтернів, видача освітніх документів, звільнення викладачів та студентів не будуть визнаватися МОЗ України», – наголошується в документі.

«Ми закликаємо викладацький колектив та студентів Донецького національного медичного університету ім. М. Горького не піддаватися на провокаційні заклики самопроголошеної адміністрації та уникати впливу так званої ДНР», – зазначається у зверненні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук