Донецьку і Луганську державні академії мистецтв перенесли до Києва, - Мінкульт

КультураРоман Ганкевич, 10 листопада 20143270
Луганська державна академія культури і мистецтв

Міністерство культури України планує перенесення Донецької державної музичної академії ім. Прокоф'єва та Луганської державної академії культури і мистецтв до Києва.

Про це в понеділок, 10 листопада, йдеться в повідомленні прес-служби Мінкульту.

«З метою забезпечення можливості студентам і викладачам зазначених академій продовжити навчання і роботу у вищих навчальних закладах на контрольованих територіях, Міністерством культури прийнято рішення про зміну місця знаходження Луганської державної академії культури і мистецтв та Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф'єва з міст Луганська і Донецька в місто Київ», - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, протягом жовтня відомством здійснено прийом заяв від співробітників, асистентів-стажистів та студентів згаданих навчальних закладів щодо їх переведення в інші вузи, які перебувають у сфері управління Мінкульту.

«Згідно з наказом Міністерства культури України від 22 жовтня 2014 року № 708/1/17-14 з Філіпповим Ст. Л. припинено дію контракту і він звільнений з посади ректора Луганської державної академії культури і мистецтв», - сказано в повідомленні.

При цьому фінансування діяльності Луганської Державної академії припинено з вересня 2014 р.

«Всі інші установи культури на тимчасово неконтрольованих територіях є комунальними. Зокрема, Луганська обласна філармонія знаходиться у сфері управління Луганської обласної державної адміністрації. Таким чином рішення про її переміщення приймається саме цим органом державної влади», - відзначили в прес-службі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук