«Друга ріка» зібрала ₴100 тис. для поранених в АТО

КультураДарина Цвях, 19 червня 20151640
«Друга ріка» зібрала ₴100 тис. для поранених в АТО

Гурт «Друга ріка» стала учасником проекту «Біотех реабілітація поранених», мета якого – лікування постраждалих в ході бойових дій на сході України. Перший внесок, зроблений музикантами, склав ₴100 тис.

Передані кошти були зібрані групою під час її концертів у Націнальній опері України в травні цього року. Тоді «Друга ріка» виступила разом з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ), повідомив Cultporstir.

«Ми не можемо глобально вилікувати всіх воїнів, які постраждали в зоні АТО. Не в наших силах зменшити їх кількість або зупинити війну. Те, що ми робимо – крапля в морі, але кожна крапля - людське життя – найцінніший скарб, за який ми повинні боротися, піклуючись про кожного героя, який ціною свого здоров'я захищав наше мирне життя. Якщо, для початку, хоча б одній людині ми подаруємо шанс на одужання, я буду щасливий », - розповів про участь групи в проекті її фронтмен Валерій Харчишин. У майбутньому колектив планує регулярно робити відрахування зі своїх концертів для допомоги «Біотех реабілітація поранених».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук