Дружина директора ДБР заявила про погрози через його діяльність

Львівську суддю Олександру Баєву залякують звільненням

10 вересня

Судді Шевченківського районного суду Львова Олександрі Баєвій невідомий надсилає погрози з вимогою вплинути на рішення її чоловіка голови ДБР Романа Труби щодо призначення певних осіб на посади. Олександра Баєва повідомила Вищу раду правосуддя, що такі повідомлення на Viber вона отримує з 7 вересня.

Олександра Баєва є дружиною директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби. Вона заявляє про втручання у свою професійну діяльність, вказуючи, що невідомий надсилає їй повідомлення з погрозами.

«На мій телефон почали надходити текстові повідомлення на мобільний додаток Viber, у яких невідома особа погрожувала мені та вимагала вплинути на мого чоловіка щодо вчинення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльність, а саме призначення осіб на відповідні посади», – повідомила суддя Вищу раду правосуддя та ГПУ.

За словами Олександри Баєвої, у повідомленнях вказано, що якщо її чоловік не призначить їх на посади, то до Вищої ради правосуддя та до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України будуть направлені матеріали щодо її звільнення. Наразі невідомо прізвища осіб, яких вимагає прийняти на роботу анонім.

Нагадаємо, що наприкінці серпня директор ДБР Роман Труба відмовився призначати 27 переможців конкурсу на керівні посади у відомстві через їхню репутацію, а також через знищення результатів перевірок на поліграфі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?