Дружина Дубневича приватизує ділянку на вулиці Коновальця у Львові

ЕкономікаО.Г., 3 лютого 201639433
Дружина народного депутата Ярослава Дубневича Наталія безкоштовно отримає у власність земельну ділянку у престижному районі - на вулиці Є. Коновальця,110 у Львові. Про це стало відомо з проекту ухвали Львівської міськради, яку депутати будуть розглядати під час сесійного засідання завтра, 4 лютого.
 
Проектом ухвали передбачається, що Львівська міськрада надасть Наталії Дубневич та іншим людям дозволи на виготовлення проектів землеустрою на земельні ділянки. Після виготовлення проекту дружина Дубневича також повинна вдруге звернутися до міськради, аби депутати затвердили його.
 
Як розповів ZAXID.NET керівник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Сергій Коровайник, за цією адресою знаходиться житловий будинок площею 138,4 м², який належить Наталії Дубневич.
 
Будинок Наталії Дубневич на вул. Є. Коновальця у Львові
 
Відтак, вона приватизує ділянку під цим будинком та навколо. Враховуючи, що проект землеустрою не виготовлений, в міськраді не називають площу ділянки, однак вона однозначно менша 10 "соток".
 
Точно невідомо, коли Наталія Дубневич стала власником будинку на вул. Коновальця, 110, оскільки тимчасово не працює український реєстр нерухомості. За словами Сергія Коровайника, вона подала в міськраду свідоцтво про право власності від 15 вересня 2014 року.
 
Підтвердженням того, що Наталія Дубневич стала власником будинку у 2014 році, також є декларації про доходи Ярослава Дубневича. У документі за 2013 рік такий будинок відсутній. Натомість вже за 2014 рік народний депутат задекларував у членів сім'ї будинок, який повністю співпадає за площею.
 
Згідно з українським законодавством, кожен громадянин України має право на безкоштовне отримання однієї земельної ділянки у власність. Її площа не повинна перевищувати: у селі – 25 "соток", у селищі – 15 "соток", у місті – 10 "соток".
 
За словами Сергія Коровайника, раніше Наталія Дубневич безкоштовно земельну ділянку не отримувала. А тому тепер вона використає своє право на безкоштовну приватизацію.
 
Нагадаємо, згідно з декларацією про доходи за 2014 рік, Ярославу Дубневичу належать дев'ять будинків на 972 м², три квартири на 287,5 м² та земельні ділянки на 7,85 га. А у власності його родини перебуває: 15 квартир, загальною площею 1143,5 м², два будинки на 487,2 м², чотири гаражі на 176,6 м² та земельні ділянки на 9,7 га. У декларації Дубневичів вказано також 5043,5 м² іншого нерухомого майна.
 
Родина його брата Богдана Дубневича має 49 квартир, загальною площею 3632,2 м², 12 будинків на 3307 м² і 111 га землі. Іншого нерухомого майна - 3411,6 м².
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук