Дві американські компанії зголосилися добувати нафту і газ в Україні

Frontera Resources розробляє родовища газу в Грузії

Американські компанії Frontera Resources і Longfellow пропонують Україні здійснити на умовах угод про розподіл продукції (УРП) проекти з пошуку і видобутку вуглеводнів, зокрема з нетрадиційних джерел, на ділянках надр в Одеській і Полтавській областях. Про це у п'ятницю, 30 червня, повідомили у прес-службі Міненерговугілля.

Як зазначається, минулого тижня міжвідомча комісія з організації укладання та виконання УРП на чолі з міністром Ігорем Насаликом ухвалила до розгляду по суті ці звернення щодо запропонованих компаніями ділянок надр, а також доручила провести консультації щодо оптимізації розміру запропонованого Frontera Resources ділянки.

Як наголошується в повідомленні, з урахуванням важливості проведення роботи з місцевими органами влади комісія рекомендувала американським компаніям Frontera Resources, Longfellow і українському ТОВ «Навігатор-комплект» провести консультації з відповідними обласними радами щодо реалізації вищезазначених проектів.

У релізі також зазначено, що міжвідомча комісія прийняла до відома звернення Frontera Resources щодо реалізації проекту пошуку та видобутку вуглеводнів на запропонованій компанією ділянці надр західній частині шельфу Чорного моря. «Комісія рекомендувала опрацювати можливість подачі спільного звернення разом з ДАТ «Чорноморнафтогаз», що має спецдозволи на користування надрами на площах Одеська і Безіменне», - зазначено в документі.

До слова, компанія Frontera Resources 2 січня 2017 року підписала з урядом Молдови концесійну угоду для розвідки й освоєння нафтогазової площі Добруджа в південній частині країни поблизу Одеської області. Розміри концесії - близько 12 тис. км2, термін дії угоди - 50 років. У 2015 році Frontera Resources Corporation цікавилася будівництвом LNG-терміналу в Україні, підписала відповідний меморандум з НАК «Нафтогаз України».

Frontera Resources Corporation, заснована в 1996 році, займається розвідкою і видобутком газу і нафти. Стратегія компанії полягає в пошуку перспектив із видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які належать до Чорноморського басейну. Підтверджені запаси природного газу компанії в Грузії становлять близько 300 млрд м3.

Компанія Longfellow Energy, LP, згідно з інформацією на її сайті, - це невелика, приватна компанія, яка займається переважно розвідкою і розробкою нових запасів у прибережних басейнах США, які були недорозвинені або пропущені. Longfellow Energy була заснована в 2006 році, її фінансове та бухгалтерське управління здійснюється компанією Riata Corporate Group, LLC.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук