Дві третини автомобілів українців зможуть пройти техогляд хіба що за хабарі - ВААІД

ЕкономікаОстап Левчич, 15 червня 20160
Дві третини автомобілів українців зможуть пройти техогляд хіба що за хабарі - ВААІД

Небезпека полягає в тому, що акцент у технічному огляді робиться не на технічний стан автомобіля, а на його екологічність, пише AUTO-Consulting.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради резонансний законопроект № 4683 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу”.

Законопроект дуже об’ємний і торкнеться буквально кожного автомобіліста. І головне – він передбачає повернення обов’язкового техогляду автотранспорту вже з 2019 року. Зокрема, технічний огляд приватні автомобілі зобов’язані будуть проходити, як і до скасування ТО, кожні два роки.

Але небезпека полягає в тому, що акцент у технічному огляді робиться не на технічний стан автомобіля, а на екологічність. За оцінками гендиректора ВААІД Олега Назаренка, 60-65% старих авто в Україні цей огляд не пройдуть. Їх потрібно буде або приводити у відповідність з нормами Євро, або проходити ТО за хабар.

В іншому випадку сотні тисяч старих авто потрібно буде відправляти на смітник.

Адже за їзду без талона ТО передбачені штрафи і навіть позбавлення водійського посвідчення на термін від трьох до шести місяців, або ж покарання у вигляді адмінарешту на термін до 10 діб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук