Дві українські стрічки потрапили до конкурсу МКФ у Карлових Варах

Єва Нейман на 47-му МКФ у Карлових Варах

Сьогодні, 2 червня організатори МКФ у Карлових Варах оголосили конкурсну програму заходу. До неї увійшли дві українські роботи – ігрова стрічка Єви Нейман «Пісня пісень» та документальний фільм Остапа Костюка «Жива ватра».

Третю повнометражну стрічку Єви Нейман «Пісня пісень» було відібрано до головного конкурсу МКФ у Карлових Варах. 75-хвилинний фільм є вільною екранізацію однойменного твору Шолом-Алейхема, повідомляє Національна спілка кінематографістів України.

За словами організаторів фестивалю, надихаючись його творчістю, Єва Неман представила стилізоване бачення втраченого світу єврейського містечка початку ХХ століття. Поетичні сцени, створені з допомогою дійсно чарівних образів, поєднано тут мотивом дитячого кохання, а вигадлива форма стрічки просякнута ностальгією.

У Карлових Варах відбудеться світова прем’єра «Пісні пісень».

Єва Нейман уже брала участь у МКФ у Карлових Варах. Три роки тому її драма «Дім з башточкою» перемогла тут у конкурсній програмі «Від Сходу до Заходу».

Стрічку Остапа Костюка «Жива ватра» було відібрано до конкурсу документального кіно. На МКФ у Карлових Варах відбудеться європейська прем’єра мистецької документальної стрічки про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін.

Нагадаємо, що 1 травня 2015 року «Жива ватра» отримала спеціальний Приз Журі Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs у категорії «Міжнародний повнометражний документальний фільм».

Ювілейний 50-ий МКФ у Карлових Варах відбудеться від 3 до 11 липня 2015 року.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук